Ошийок запечений з журавлиною та мигдалем

Категория рецепта:

Кухня:

Сложность рецепта: 
простой
Ингредиенты: 

Ошийок — 1 кг

Журавлина — 2 ст.л.

Часник — 5-6 зубків

Мигдаль — 50 г

Зелень кропу/петрушки/цибулі

Сіль, перець

Как приготовить: 

Як на мене, то найкраще запечене м’ясо – це ошийок. Воно точно вийде ніжним, соковитим без усіляких маринадів і танців з бубнами. Його і гарячим можна з’їсти як основну страву до картоплі чи рису, і холодним тонесенько нарізати як закуску. Сьогодні пропоную приготувати ошийок з журавлиною, мигдалем, часником і зеленню – поєднання пречудове.

На ошийку (краще взяти частину вужчу) робимо повздовжні розрізи, два або максимум три. Має вийти така собі книжка на три-чотири сторінки :) до кінця не розрізаємо десь 2 см.

Солимо, перчимо. Натираємо усюди, розрізи теж.

У чаші блендера подрібнюємо зелень, часник, мигдаль, але не до каші.

Викладаємо у розрізи половину зеленої начинки, трошки приминаємо.

Потім викладаємо журавлину, яку накриваємо залишками зеленої начинки.

Якщо зелень лишилася, то можна викласти на верх.

Щоб м’ясо трималося купи, а начинка нікуди не втікла, перев’язуємо ошийок шпагатом, стягуючи добре розрізи.

Викладаємо м’ясо на пергамент, загортаємо. Потім загортаємо у декілька шарів фольги.

Випікаємо приблизно 60-70 хвилин. Виймаємо, розрізаємо обгортку та ставимо у духовку ще хвилин на 10-15. Якщо зверху викладали зелень, то слідкуйте, аби вона не почорніла.

Готовий ошийок вже можна подавати. Він надзвичайно смачний. Але нарізати гарно його не вийде, хіба що гарними такими кавалками.

Якщо хочемо отримати закуску, м’ясо, яке можна порізати тоненькими скибочками, викласти на стіл як м’ясну нарізку, чи покласти на хліб замість ковбаси, то тоді виймаємо ошийок і перекладаємо його на чистий листок пергаменту, загортаємо та ставимо у холодильник на ніч.

Комментарии

comments powered by HyperComments