Ковбаски гриль з пивом

Категория рецепта:

Кухня:

Сложность рецепта: 
простой
Ингредиенты: 

Свинина – 2 кг

Сало – 500 г

Сіль – 24 г

Шавлія – 1/2 ст.л.

Мускатний горіх мелений – 1/3 ст.л.

Фенхель мелений – 1/3 ст.л.

Червоний перець гострий – 1/3 ст.л.

Імбир мелений – 1/2 ч.л.

Пиво – 200 мл

Как приготовить: 

Накупляла я засолених свинячих кишок з радості, що вони з’явилися у вільному продажі навіть у супермаркеті. А раз купила, то треба ж робити щось з ними. Ось цього разу накрутила-навертіла ковбасок гриль з пивом. Ковбаски досить пряні, можна трохи зменшити кількість спецій. Хто любить жирніше, може додати шматочок сала. А загалом дуже смачно вийшло. Рекомендую.

У мене було 2 кг свинячого стегна та 0,5 кг сала. Половину м’яса нарізала невеликими шматочками, до 1 см, а половину сала підморозила і нарізала ще дрібніше. Решту сала-м'яса пропустила через решітку м’ясорубки з найбільшими отворами.

Змішуємо усі спеції та сіль, додаємо до м’яса. Добре вимішуємо.

Вливаємо холодне пиво, ще раз вимішуємо.

Свинячі кишки у мене засолені, тому обов’язково за пару годин до роботи їх потрібно замочити у воді, добре промити.

За допомогою спеціальної насадки до м’ясорубки начиняємо кишки, кожні 15 см перекручуємо , формуючи невеликі ковбаски.

Сформовані ковбаски складаємо у глибоку миску чи контейнер і ставимо у холодильник на 12 годин.

Перед смаженням чи запіканням у духовці ковбаски проколюємо голкою. Смажимо хвилин 25.

Комментарии

comments powered by HyperComments