Ніжні пиріжки із сиром

Категория рецепта:

Кухня:

Сложность рецепта: 
простой
Ингредиенты: 

Кефір – 1/3 скл.

Сироватка – 1/3 скл.

Молоко – 1/3 скл.

Цукор – 1 ст.л.

Яйце – 1 шт.

Сметана – 2 ст.л.

Олія – 1 ст.л.

Розпушувач – 1,5 ч.л.

Борошно – 300-350 г

Начинка

Сир кисломолочний – 300г

Яйце – 1 шт.

Цукор – 3 ст.л.

Ванільний цукор

Как приготовить: 

Ділюся рецептом смачнезних смажених пиріжків. Тісто ніжне-ніжне, пухкеньке і тоненьке. І ще воно чудово підходить тим, кому треба підчистити залишки молочних продуктів. У мене часто залишається то пару ложок сметани, то півсклянки молока, то горня кисляку. Я робила начинку із кисломолочного сиру з цукром, але можна до сиру додати зелені кропу та сіль або зробити пиріжки з обсмаженим фаршем.

Беремо склянку 200 мл і зливаємо у неї кефір, сироватку, молоко. А якщо є вдома кисляк, та ще й перекисший, то взагалі буде кращий варіант.

Додаємо сметану.

До молочних продуктів додаємо олію та яйце. Все виделкою перебовтуємо до однорідності.

Додаємо борошно (250г), розпушувач, сіль. Замішуємо м’яке ніжне тісто, поступово підсипаючи решту борошна. Можливо воно все і не знадобиться. Тісто не повинно бути забитим, може навіть трохи липнути до рук.

Сформований колобок тіста припилюємо борошном, накриваємо рушником і лишаємо хвилин на 20-30.

Для начинки до сиру додаємо цукор, ваніль, яйце, добре вимішуємо.

Тісто ділимо на 18-20 шматочків. Кожен розкачуємо у нетовстий пласт діаметром десь 10 см, викладаємо начинку, гарно защипуємо і формуємо пиріжок швом донизу.

Смажимо з обох боків на гарячій олії на середньому вогні під кришкою. Подаємо гарячими, посипавши їх цукровою пудрою.
Ці пиріжки дуже гарно переносять заморозку. Розморожую їх на пару на ситі, дуже пухкі і смачні.

Комментарии

comments powered by HyperComments