Масло вершкове – 120 г
Цукор – 0,5 скл.
Яйце – 1 шт.
Вівсяна крупа – 2 скл.
Кокосова стружка – 1,5 скл.
Поціновувачі кокосового печива та любителі вівсяного можуть стрибати від щастя, тепер ці два печива можна поєднати в одне :) Виходить неймовірно розсипчасте смачне печеннячко дуже таки симпатичного розміру. До речі, жодного граму борошна.
Розігріваємо духовку.
Вершкове масло ріжемо на шматочки і разом з цукром відправляємо у духовку на пару хвилин, щоб маса розчинилася.
Даємо трохи вистигнути і вбиваємо яйце. Енергійно його перемішуємо.
Всипаємо вівсяну крупу. Я беру ту, що потрібно варити, але якісну, не дубову. Знову перемішуємо і лишаємо на пару хвилин.
Додаємо кокосову стружку, перемішуємо. Тісто буде зовсім не таким, до якого ми всі звикли, така собі каша-малаша. Хай постоїть пару хвилин, а потім починаємо катати кульки розміром з великий волоський горіх.
Кульки викладаємо на застелене папером деко на відстані один від одного, потім денцем, наприклад, склянки притискаємо злегка їх. Нічого страшного, якщо краї вийдуть не ідеально рівними, а злегка рваними. Випікаємо у попередньо розігрітій духовці хвилин 10. Виймаємо і лишаємо ще на 10 хвилин, не знімаємо, бо вони дуже ніжні.