Кокосово-вівсяне печиво без борошна

Категорія рецепта:

Кухня:

Складність рецепту: 
простий
Количество порций: 
16
Інгредієнти: 

Масло вершкове – 120 г

Цукор – 0,5 скл.

Яйце – 1 шт.

Вівсяна крупа – 2 скл.

Кокосова стружка – 1,5 скл.

Як приготувати: 

Поціновувачі кокосового печива та любителі вівсяного можуть стрибати від щастя, тепер ці два печива можна поєднати в одне :) Виходить неймовірно розсипчасте смачне печеннячко дуже таки симпатичного розміру. До речі, жодного граму борошна.

Розігріваємо духовку.

Вершкове масло ріжемо на шматочки і разом з цукром відправляємо у духовку на пару хвилин, щоб маса розчинилася.

Даємо трохи вистигнути і вбиваємо яйце. Енергійно його перемішуємо.

Всипаємо вівсяну крупу. Я беру ту, що потрібно варити, але якісну, не дубову. Знову перемішуємо і лишаємо на пару хвилин.

Додаємо кокосову стружку, перемішуємо. Тісто буде зовсім не таким, до якого ми всі звикли, така собі каша-малаша. Хай постоїть пару хвилин, а потім починаємо катати кульки розміром з великий волоський горіх.

Кульки викладаємо на застелене папером деко на відстані один від одного, потім денцем, наприклад, склянки притискаємо злегка їх. Нічого страшного, якщо краї вийдуть не ідеально рівними, а злегка рваними. Випікаємо у попередньо розігрітій духовці хвилин 10. Виймаємо і лишаємо ще на 10 хвилин, не знімаємо, бо вони дуже ніжні.

Комментарии

comments powered by HyperComments