Кіфлики з повидлом на вині

Категорія рецепта:

Складність рецепту: 
простий
Количество порций: 
30
Інгредієнти: 

Борошно — 250-300г

Маргарин — 250 г

Вино — 100 мл

Повидло

Як приготувати: 

Правда гарно звучить? І мені подобається, а ще більше подобається їх їсти. Чудова випічка – ніжна, слоїста, розсипчаста не лише у роті, а й у руках. Зазвичай я роблю їх з повидлом, це найпростіший варіант. Але можна використовувати макову і горіхову начинку. А бабуся у мене робила ще начинку з сухофруктів. Смачно було – не те слово.

Рецептів тіста для кіфликів є декілька, сьогодні поділюся варіантом тіста на вині. Все дуже просто. Борошно (250г) січемо з маргарином у крихту, можна його натерти на терці, буде легше перетирати.

Додаємо вино, у мене звичайне червоне домашнє, неймовірно ароматне. Замішуємо м'яке тісто, воно не липнутиме до рук. Якщо погтрібно, підсипаємо трохи борошна.

Загортаємо тісто у харчову плівку і ставимо у холодильник на годину. Можна і довше його там потримати. Я зазвичай замішую на ніч, коли маю вільний час, а потім на наступний день лишається їх лише спекти.

Тісто ділимо на 2 частини і розкачуємо кожну у пласт товщиною до 3 мм. Нарізаємо прямокутниками розміром десь 6 х 10 см.

Викладаємо начинку, вона повинна бути густою, щоб не втекла. Закручуємо кіфлики трубочкою і викладаємо на лист.

Можна зробити кіфлики і у вигляді звичайних рогаликів, тоді тісто треба нарізати трикутниками.

Випікаємо хвилин 15-20 до золотистого кольору і гарячими густо-густо посипаємо цукровою пудрою.

Вихід:: 30 шт.

Комментарии

comments powered by HyperComments