Багет — 1 шт.
Олія
Полуниця — 8 шт.
Нектарин великий — 1 шт.
Козячий сир — 120 г
Мед — 1 ч.л.
Бальзамічний оцет — 3 ст.л.
Базилік
Ніколи б не повірила, що таке фруктово-ягідне диво виявиться не десертом, а чудовою закускою. А під шампанське так взагалі шик, блиск і краса. Коли ми говоримо про кростіні, брускети, ми зазвичай маємо на увазі грінки з різноманітними овочевими, м'ясними чи рибними начинками. Але сьогодні я пропоную приготувати літні кростіні з полуницею та нектаринами. Просто та гарно, а ще неймовірно смачно.
Розігріваємо духовку до 160 градусів. Розкладаємо нарізаний скибочками багет на деко, кропимо олією та запікаємо 8-10 хвилин.
Полуницю та нектарин нарізаємо невеликими кубиками. Ягоди та фрукти краще брати стиглі, але тверді, щоб при нарізуванні вони не перетворилися на кашу.
Змішуємо бальзамічний оцет і мед, ставимо на мінімальний вогонь і варимо пару хвилин до загустіння.
Грінку змащуємо м'яким козячим сиром. Зверху викладаємо ягідно-фруктову суміш, кропимо бальзамічним соусом та прикрашаємо базиліком.
Порада. Замість козячого сиру можна взяти рикоту або вершковий сир.