Тісто
Кабачок — 1 кг
Яйця — 2 шт.
Молоко — 1 скл.
Борошно — 1 скл.
Сіль
Цукор — 0.5 ч.л.
Олія — 2 ст.л.
Зелень
Начинка
Фарш — 500г
Яйце — 1 шт.
Цибуля — 1 шт.
Сіль, перець
Спеції за смаком
Соус
Томатний соус — 1 ст.л.
Сметана — 2 ст.л.
Вода — 2 ст.л.
Сіль, перець
Доки родило два кущі кабачків, то я ще якось справлялася з урожаєм. Зараз родить вже чотири кущі, і все, не встигаю готувати, точніше їсти ) Але що робити, караюся, мучуся, але не каюся. Готую кабачки різними способами. Сьогодні пропоную зробити млинці з фаршем. По-перше, сама по собі страва чудова, а по-друге, млинці виходять бомбезні. Такі м’якенькі, ніжні, їх можна їсти з любою начинкою. Конвертиком не складеш, але трубочкою крутяться чудово. Так що рекомендую.
Кабачки без шкірки тремо на терку, а тоді за допомогою блендера перетворюємо на пюре.
Додаємо яйця, молоко, сіль, цукор й олію. Перемішуємо.
Всипаємо борошно. Тісто має вийти трохи густіше, ніж для звичних нам млинців.
Випікаємо млинці. Я на всякий випадок все таки змащую сковорідку олією перед кожним.
Фарш (любий) змішуємо з яйцем, сіллю, перцем і тертою цибулею. Я люблю гостре, тому додаю трохи гострого перцю чи соусу.
Змащуємо млинці фаршем і крутимо трубочки.
Викладаємо їх у форму для запікання, поливаємо соусом і ставимо в в духовку на 30-40 хвилин, затягнувши форму фольгою.
Гарячі дуже складно подати, млинці розпарені, такі ніжні, що ламаються. Тому бажано дати хоч трохи охолонути, можна буде нарізати як запіканку.