Борошно – 250г
Масло вершкове – 200 г
Сметана – 6 ст.л.
Сіль
Повидло – 1 скл.
Про печиво "Хвилинка" багато говорити не потрібно. Мені здається, воно усім з дитинства знайоме. Мабуть це один з найпростіших і невигадливих рецептів пісочного печива, що не заважає йому бути неймовірно смачним і розсипчастим.
Масло рубимо у борошні ножем у крихту, додаємо сметану та сіль. Замішуємо тісто. Ніяких розпушувачів. Воно повинно вийти м'яким як мочка вуха. Ділимо його на дві частини. Одну ставимо у холодильник, а з другою працюємо.
Розкачуємо пласт тіста товщиною до 0,5 см. Обрізаємо нерівні краї та нарізаємо квадрати зі стороною десь 5 см.
У центр кладемо густе повидло, десь пів чайної ложечки. А тепер починаємо пеленати його. Один кут квадрату підіймаємо та перекидаємо через повидло. Так само робимо з протилежним боком. Робимо такий собі запАх.
Те саме робимо з другою половиною тіста та обрізками.
Печиво викладаємо на деко, ставимо у попередньо розігріту духовку хвилин на 15. Посипаємо цукровою пудрою. Смачного.
Вихід: 500г