Борошно – 300-350г
Сметана – 1 скл.
Масло вершкове – 125 г
Яйця – 2 шт.
Цукор – 1 скл.
Мак – 2/3 скл.
Сода – 0,5 ч.л.
Люблю такі рецепти, коли змішав-змішав і готово. Та не просто готово, а виходить смачно. Пропоную спекти макові коржики на сметані. Готуються моментально, з'їдаються теж швидко, якщо не заникати десь :). І хоч я називаю їх коржиками, вони такі м'якенькі-м'якенькі.
Просіюємо борошно разом із содою, робимо у центрі заглиблення та кладемо у нього мак, сметану, нарізане масло, яйця та цукор. Усе добре вимішуємо, отримуємо м'яке тісто, яке трохи липнутиме до рук. Присипаємо його борошном, ставимо у холодильник хвилин на 30-40.
Розкачуємо тісто у пласт товщиною 1 см і вирізаємо коржики. Тісто трохи липне, тому підсипаємо борошно і зверху, і знизу. Я вирізаю склянкою, тому з порції тіста отримую 24 плюс/мінус коржиків.
Викладаємо їх а змащене деко, ставимо у попередньо розігріту духовку на 12-15 хвилин. Можна їсти так, а можна ще вкрити цукровою чи шоколадною глазур'ю.