Вершкове масло – 200 г
Борошно – 350-400г
Яйце – 1 шт.
Розпушувач – 10г
Цукор – 1/2 - 3/4 скл.
Лимон – 1 шт.
Кунжут – 1 скл.
Яке ж смачне це лимонно-кунжутне печиво, не передати словами. Здається, що воно розсиплеться від одного погляду. Приємний лимонний аромат і смак у поєднанні з хрустким насінням кунжуту – мммм, смакота.
Готується печиво надзвичайно легко, просто до непристойності. У м'яке вершкове масло додаємо цукор, збиваємо до пухкої маси. Додаємо яйце, збиваємо ще пару хвилин.
Додаємо інгредієнти за списком: розпушувач, кунжут, лимонну цедру і сік. Борошна кладемо відразу 300 г, а потім вже за потреби підсипаємо. Добре вимішуємо тісто.
Ділимо тісто на чотири частини, з них формуємо ковбаски діаметром 3-4 см. Перекладаємо на деко на відстані одна від іншої. Випікаємо у попередньо розігрітій до 160 градусів духовці хвилин 15. За цей час вони виростуть і пропечуться лише наполовину.
Дістаємо і кожну ковбаску нарізаємо скибочками товщиною 1.5 см. Це найскладніше за весь процес випікання. Нічого страшного, якщо під час нарізання будуть відпадати невеликі крихти. Просто бажано різати гострим ножем, а ще краще спеціальним ножем для хліба.
Розкладаємо все печиво по деку розрізом вниз, знову ставимо у духовку на 10 хвилин. Як тільки вони стануть золотистими, дістаємо з духовки, даємо охолонути на деці.