Свинина — 500 г
Яйця — 2-3 шт.
Борошно
Панірувальні сухарі
Маринад
Часник — 2-3 зубки
Перець чорний мелений— 0,5 ч.л.
Перець чилі мелений — ¼ ч.л.
Італійські травки — 1 ч.л.
Сіль — 1 ч.л.
Олія — 3-4 ст.л.
У кожної господині є свій рецепт відбивних. Сьогодні я пропоную приготувати їх із маринованого м'яса. Відбивні будуть ароматними, ніжними і смачними.
Відбивні можна робити практично з будь-якої частини свинини. Це може бути і лопатка, і ошийок, і карбонат. Зазвичай я беру биток, шматка вагою 500г вистачить приблизно на 10-12 відбивних.
Нарізаємо м'ясо на плястерки товщиною до 1 см і відбиваємо молоточком, але слідкуємо, щоб воно не порвалося.
Змішуємо сіль, травки, перець чорний і чилі, натертий на дрібній терці часник й олію. Пензликом змащуємо маринадом відбивні та складаємо їх стопочкою. Лишаємо мінімум на годину, можна і довше.
Великі яйця збиваємо у піну. У дві різні тарілки насипаємо борошно та панірувальні сухарі. Розігріваємо сковороду з олією.
Обкачуємо відбивні у борошні, потім вмочуємо у яйця – даємо трохи стекти яєчній суміші, і нарешті обкачуємо у панірувальних сухарях легкими рухами, так наче білизну сполоснули. Сухарі не притискаємо, не трамбуємо, бо скориночка буде жорстка.
Відбивні викладаємо на сковороду, обсмажуємо з двох боків до золотистого кольору.